Oferujemy Państwu szkolenie dzięki któremu pracownicy wyszkolą się jak prawidłowo szacować jakie alergeny w pokarmach występują w bardzo wysokich stężeniach w określonych składnikach pokarmowych.

 

Nawigowanie jakością badań w tymże przypadku jest oczywiście niemożliwe ponieważ profesjonalne szkolenie dla laboratorium przeprowadzane jest pod dokładną kontrolą, poprzez wybitnie wykwalifikowanych fachowców, którzy zajmują się precyzyjnym szacowaniem czy wszelkie alergeny w produktach żywnościowych są prawdziwym kłopotem, lub również wymyśloną historią przez konkurencję.

Alergeny w produktach żywnościowych nawet w najmniejszych ilościach stanowią skażenie które bez wątpienia dyskwalifikuje określony produkt do spożycia.

 

Dlatego tak ważnym elementem wszelkich działań jest profesjonalne szkolenie dla laboratorium.

Niewątpliwie każdy pracownik, który został przeszkolony powinien posiadać świadomość jak poważna jest ta sprawa, dzięki temu nawigowanie jakością wszelkich badań nie może być tu dopuszczalne. Ewentualne manipulacje wyników badań odbić się mogą na zdrowiu osób spożywających pokarmy posiadające nawet minimalne zanieczyszczenia. Występowanie alergenów w produkcie musi być bardzo dokładnie oszacowana, a jeśli są to alergeny których występowanie może wywołać wstrząs anafilaktyczny, nawet ich znikoma obecność musi zostać wykazana poprzez dokładne a także precyzyjne badania laboratoryjne.

Autor: szkolenie dla branży spożywczej

Share →